ZASADY WSPÓŁPRACY

1. Kampanie, Promocje, Konkursy, Akcje

Blog ZdrowoOdchudzeni.pl powstał po to, byśmy mogli podzielić się naszą wiedzą i fascynacją jedzeniem odkrywanym na nowo. Wydawało nam się, że o dietach wiemy dużo, że umiemy zdrowo się odżywiać… Tak było do czasu, kiedy odkryliśmy po kilka-kilkanaście kilogramów nadwagi…

Jeśli chcesz, by informacja o twoich zdrowych produktach, surowcach i usługach trafiły do czytelników naszego bloga, skontaktuj się z nami: kontakt@zdrowoodchudzeni.pl

Zapraszamy producentów zdrowej żywności, importerów przypraw i surowców, firmy świadczące usługi w dziedzinie medycyny naturalnej, środowiska lekarskie, dietetyków, handlowców i opiekunów marek żywnościowych. Zapraszamy także restauracje, bary i kawiarnie, które w swoim menu posiadają dania zgodne z założeniami diety JEM 2.0.

Jeżeli jeszcze nie znamy twojego produktu – sprawdzimy go w naszej kuchni. Aby więcej osób mogło dowiedzieć się co jest dobre i zdrowe, służymy wsparciem promocyjnym, które może polegać między innymi na:

  • umieszczeniu informacji o produkcie, marce
  • publikowaniu „zdrowych” reklam marki
  • testach konsumenckich i opisie  produktów/usług
  • konkursach z udziałem Czytelników z nagrodami ufundowanymi przez Twoją markę
  • wspólnej akcji promocyjnej
  • publikacjach rozmów ze specjalistami
  • umieszczeniu informacji w mediach społecznościowych towarzyszących temu blogowi…

…oraz wszelkich innych niekonwencjonalnych formach promocji zdrowej żywności.

W kwestiach promocyjnych zawsze stawiamy sprawę jasno. Nie uprawiamy kryptoreklamy, a każdy produkt otrzymany przez nas do testowania jest odpowiednio opisany i oznakowany od kogo i dlaczego do nas trafił. Blog nie jest związany reklamowo z żadną marką.

2. Komentowanie

Zależy nam na interaktywności, choć głównym celem jest upowszechnianie wiedzy na temat diety i stylu żywienia, który preferujemy. Ten blog powstał z naszej inicjatywy i stanowi fragment naszych opinii na temat sztuki odżywiania – jeśli masz w tej kwestii inne zdanie, szanujemy je i chętnie poznamy.

Do góry

Przeszukaj serwis